2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior Software Tester/testautomatiseerder Sorga - cluster BCO
Beschreibung: Waar ben jij van? Jij bent van het borgen van de kwaliteit en bruikbaarheid van het product Sorga en op onze vernieuwde infrastructuur en binnen de keten. Jouw toegevoegde waarde zit in het duidelijk krijgen van de wensen, het opsporen van fouten en het vergroten van het kwaliteitsdenken binnen het hele team. Hiertoe ben je grotendeels als testexpert én testautomatiseerder actief. Je technische skills zijn aantoonbaar op niveau om dit aan te kunnen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000