2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów ulegających biodegradacji oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów segregowanych - od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chodzież i z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : 1) odbiór i transport oraz zagospodarowanie w Instalacjach komunalnych odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chodzież, na których powstają odpady komunalne z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Chodzież, a w tym : a) odbiór i transport do Instalacji Komunalnej w Toniszewie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów ulegających biodegradacji, odpadów zbieranych selektywnie, odpadów wielkogabarytowych (meble, kanapy, fotele, meble ogrodowe, zabawki dużych rozmiarów, dywany, wózki dziecięce, rolety, panele podłogowe, drzwi, ramy okienne), b) odbiór i transport oraz zagospodarowanie pozostałych rodzajów odpadów komunalnych segregowanych tj. zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych baterii i akumulatorów, zużytych opon, odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych, części sanitarne np. umywalki ceramiczne, muszle toaletowe ceramiczne, spłuczki, grzejniki CO, płyty grzejniki, odpadów niebezpiecznych, przeterminowanych leków i chemikaliów, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek ), odpady odzieży i tekstyliów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Chodzież i odpadów komunalnych segregowanych z zgromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kamionce, 2) przekazywanie zgodnie z art. 9ea ustawa ucpg oraz zagospodarowanie odebranych z PSZOK selektywnie zebranych odpadów komunalnych w instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 20 ust. 2 ustawy o odpadach, 3) wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i w worki na selektywnie zbierane odpady komunalne, 4) wyposażenie w pojemniki i kontenery Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kamionce - bez dodatkowej opłaty na czas realizacji przedmiotowego zamówienia. Odpady objęte przedmiotem zamówienia przeznaczone do zbierania zostały sklasyfikowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów i mieszczą się w grupie oznaczonej kodem: 20 - odpady komunalne łącznie z frakcjami gromadzonymi selektywnie; 16 odpady nieujęte w innych grupach; 15 - odpady opakowaniowe, 17 - odpady budowlane i rozbiórkowe pochodzące z prowadzenia drobnych prac nie wymagających pozwolenia na budowę ani zgłoszenia zamiaru budowy lub wykonania robót. Odpady będą odbierane z: nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych oraz zabudowanych budynkiem wielolokalowym z częstotliwością odbierania odpadów, jak z nieruchomości jednorodzinnych zgodnie z pkt. 6 lit. A rozdziału IV SWZ, zamieszkałych nieruchomości zabudowanych budynkiem wielolokalowym z częstotliwością odbierania odpadów zgodnie z pkt. 6 lit. B rozdziału IV SWZ, Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Kamionce – na podstawie zgłoszenia.
Interne Kennung: GO.271.1UE.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GO.271.1UE.2024