77507-2025 - Planung
Niederlande – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Accountantsdiensten Saver NV te Roosendaal
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten Saver NV te Roosendaal
Beschreibung: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese procedure voor het leveren van accountantsdiensten aan Saver NV te Roosendaal. Doel van de aanbesteding Met deze aanbesteding wordt één (1) overeenkomst afgesloten met één (1) leverancier. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van drie (3) maal één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 augustus 2025. Omvang van de Opdracht De opdracht betreft het (jaarlijks) uitvoeren van de diverse gecertificeerde functies waaronder: - Opstellen van de jaarrekening op basis van de aangeleverde saldibalans - Controle van de jaarrekening inclusief SISA regelingen op getrouwheid en rechtmatigheid. Resulterend in een ‘Control verklaring’ en een bijbehorend ‘Verslag van bevindingen’. - Interim-controle en gekoppelde risico-inventarisatie van de administratieve organisatie en interne controle inclusief rapportage. - Deelcontroles van specifieke (doelfinancierings-)regelingen die niet vallen onder het regime van SISA. Dit ter verkrijging van separate Controleverklaringen inzake getrouwheid en rechtmatigheid, per regeling. - Controle handeling conform de inbestedingsregeling 80/20 voor overheid gedomineerde organisaties. - Omzetverklaring per aangesloten Entiteit (in 2024 zijnde 7 gemeenten). Gunningssystematiek De gunning van de opdracht wordt gebaseerd op Beste Prijs-KwaliteitVerhouding (BPKV). Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne Kennung: Saver/AdH/4079
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen