See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie meblowe do Laboratorium Badań Funkcjonalnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w ramach projektu pn. „Centrum Medycyny Nowej Generacji (CMNG) - rozwój innowacji i potencjału badawczo-rozwojowego województwa podlaskiego” podziałem na 3 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wyposażenie meblowe do Laboratorium Badań Funkcjonalnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w ramach projektu pn. „Centrum Medycyny Nowej Generacji (CMNG) - rozwój innowacji i potencjału badawczo-rozwojowego województwa podlaskiego”. Część 1 : MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ - 1 KPL Część: 2 FOTELE BIUROWE I TABORETY LABORATORYJNE - 1 KPL Część: 3 MEBLE BIUROWE I LABORATORYJNE - 1 KPL 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ, - TABELA OCENA WARUNKÓW GWARANCJI – Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 634485-2025
Interne Kennung: AZP.25.1.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na otrzymane środki z Krajowego Planu Odbudowy (projekt pt. „Innowacyjne produkty spożywcze jako żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla pacjentów z zaburzeniami metabolicznymi – badania przedwdrożeniowe”) na doposażenie tego laboratorium i wykonanie w nim części badań. Realizacja zadania wymaga pilnych zakupów umożliwiających funkcjonowanie pracowni. Termin zakończenia projektu to marzec 2026 r. Projekt wyposażenia wnętrza Laboratorium Badań Funkcjonalnych został przekazany przez Wykonawcę w dniu 26 sierpnia 2025 r., co istotnie wpłynęło na możliwość podjęcia wcześniejszych działań przygotowujących procedurę przetargową.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 : MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ - 1 KPL
Beschreibung: Część 1 : MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ - 1 KPL 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ, - TABELA OCENA WARUNKÓW GWARANCJI – Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.61.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Los: LOT-0003
Titel: Część: 2 FOTELE BIUROWE I TABORETY LABORATORYJNE - 1 KPL
Beschreibung: Część: 2 FOTELE BIUROWE I TABORETY LABORATORYJNE - 1 KPL 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ, - TABELA OCENA WARUNKÓW GWARANCJI – Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.61.2025.2
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 3 MEBLE BIUROWE I LABORATORYJNE - 1 KPL
Beschreibung: Cz. 3 MEBLE BIUROWE I LABORATORYJNE - 1 KPL 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ, - TABELA OCENA WARUNKÓW GWARANCJI – Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.61.2025.3