See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kleine herstellingen en interventies in gebouwen (GO 265)
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp kleine herstellingen en kleine interventies in de gebouwen die worden gebruikt door de diensten van de FOD Financiën en andere gebruikers van de gemeenschappelijke overeenkomst (klusjesdiensten). In het kader van deze opdracht wordt onder interventie verstaan de dienstverlening voor kleine herstellingen en de uitvoering van kleine werkzaamheden voor maximaal 20 manuren per werk/interventie. Enkel in uitzonderlijke gevallen kan dit maximaal aantal uren worden verhoogd, mits voorafgaand akkoord van de leidende ambtenaar.
Interne Kennung: SL/DA/2024/020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software), 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kleine herstellingen en interventies - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: Prestaties uitgevoerd op het grondgebied van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 51000000 Installation (außer Software), 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
Los: LOT-0002
Titel: Kleine herstellingen en interventies - Waals Gewest
Beschreibung: Prestaties uitgevoerd op het grondgebied van het Waals Gewest
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 51000000 Installation (außer Software), 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Kleine herstellingen en interventies - Vlaams Gewest
Beschreibung: Prestaties uitgevoerd op het grondgebied van het Vlaams Gewest
Interne Kennung: 3