See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chojnicka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024r. do 30.06.2025r.
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2024r. do 30.06.2025r. do 1 163 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie - zamówienie podstawowe – 17 589,16 MWh, z tego: 1) Do lokali i obiektów - grupy taryfowe C, G, R (Część 1 zamówienia) – 7 260,65 MWh – szczegółowy wykaz PPE stanowi Załącznik 1a do SWZ 2) Do lokali i obiektów - grupa taryfowa B (Część 2 zamówienia) – 2 756,32 MWh – szczegółowy wykaz PPE stanowi Załącznik 1b 3) Dla potrzeb oświetlenia drogowego (Część 3 zamówienia) – 7 572,19 MWh – szczegółowy wykaz PPE stanowi Załącznik 1c 3. Prawo opcji: Szczegółowy opis opcji w Rozdziale III.1oraz Rozdziale III.3.
Vorherige Bekanntmachung: 606169-2023
Interne Kennung: ZP.272.16.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – grupy taryfowe C, G, R
Beschreibung: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 477 szt. 2. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1a do SWZ. 3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy – zamówienie podstawowe – 7 260,65 MWh. Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 4. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2024r. do 30.06.2025r., z zastrzeżeniem wystąpienia odmiennych terminów w odniesieniu do poszczególnych PPE - szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1a do SWZ kolumna „Okres dostaw”.
Interne Kennung: ZP.272.16.2023 CZ I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja Zamawiający – Gmina Brusy w ramach opcji zamawiający zastrzega prawo realizowania dostaw do 8 PPE, które nie były objęte zamówieniem podstawowym i zostały opisane w PKT III 1. SWZ, Opcja Zamawiający – Gmina Chojnice w ramach opcji zamawiający zastrzega możliwość wydłużenia okresu dostaw energii elektrycznej do dwóch PPE opisanych w SWZ., Opcja: Zamawiający – Gmina Konarzyny w ramach opcji zamawiający zastrzega możliwość wydłużenia okresu dostaw energii elektrycznej do jednego PPE opisane w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – grupa taryfowa B
Beschreibung: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 4 szt. 2. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1b do SWZ. 3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy 2 756,32 MWh.Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 4. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2024r. do 30.06.2025r. 5. Układy pomiarowe są dostosowane do procedury zmiany sprzedawcy. 6. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). 7. W odniesieniu do wszystkich PPE zmiana sprzedawcy nastąpi po raz kolejny.
Interne Kennung: ZP.272.16.2023 CZII
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia - – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego
Beschreibung: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 682 szt. 2. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1c do SWZ. 3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy – zamówienie podstawowe – 7 572,19 MWh.Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 4. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2024r. do 30.06.2025r., z zastrzeżeniem że szczegóły dotyczące terminów dostaw (rozpoczęcia i zakończenia) w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1c do SWZ kolumna „Okres dostaw”.
Interne Kennung: ZP.272.16.2023 CZ III
Beschreibung der Optionen: OpcjaZamawiający – Gmina Konarzyny w ramach opcji zamawiający zastrzega prawo realizacji dostaw do 2 PPE, które nie były objęte zamówieniem podstawowymopisane w SWZ. 2) W ramach opcji dostawy do ww. obiektów odbywać się będą w terminie od 01.01.2024r. do 30.06.2025r. (opcja może mieć zastosowanie do pojedynczego PPE). 3) Maksymalna ilość energii elektrycznej objęta prawem opcji to 39,89 MWh. 4) Zamawiający planuje przeprowadzenie inwestycji polegającej na montażu instalacji fotowoltaicznej. Prawo opcji będzie miało zastosowanie w sytuacji, gdy zamawiający nie zamontuje i nie podłączy instalacji fotowoltaicznej do sieci OSD w przewidywanym terminie. Skorzystanie przez zamawiającego z opcji nastąpi poprzez złożenie wykonawcy, w terminie nie późniejszym niż na 30 dni przed oczekiwaną datą rozpoczęcia dostaw w ramach prawa opcji (tj. do 30 listopada 2023r.), Oświadczenia/ oświadczeń o skorzystaniu z uprawnienia określającego zakres opcji (wskazanie okresu dostaw oraz przewidywanego wolumenu energii).6) Warunki realizacji prawa opcji opisane zostały w Załączniku nr 8a do SWZ (projektowane postanowienia umowy na dostawy energii elektrycznej - Gmina Konarzyny).