775186-2025 - Ergebnis
Tschechien – Solarenergie – Instalace fotovoltaických výroben ve Městě Nová Bystřice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalace fotovoltaických výroben ve Městě Nová Bystřice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na instalace fotovoltaických výroben ve Městě Nová Bystřice v rozsahu dle Studie stavebně technologického řešení instalace fotovoltaických výroben ve městě Nová Bystřice a dle projektové dokumentace zhotovené osobami citovanými v čl. 1 odst. 3 této zadávací dokumentace (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
Interne KennungP24V00000011
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
LosLOT-0001