2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop PCR opstelling voor snelle diagnostiek van HPV, bijhorende raamovereenkomst voor verbruiksgoederen en onderhoudscontract
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aankoop PCR opstelling voor snelle diagnostiek van HPV, bijhorende raamovereenkomst voor verbruiksgoederen en onderhoudscontract in een labo pathologie. Deze opdracht is inclusief de raamovereenkomst voor de benodigde hrHPV testen. De opdracht omvat ook de nodige analyse software, koppelingen alsook de nodige opleiding. Alle kosten met betrekking tot het dossier dienen vervat te zitten in de prijzen van de testen. De overeenkomst wordt gesloten voor een periode van 2 jaar, met de mogelijkheid om 5 keer 1 jaar stilzwijgend te verlengen. Verbruiksgoederen: Het aantal testen wordt geschat op 10.000 tot 15.000 per jaar. Voor deze verbruiksgoederen worden de prijs per gerapporteerd resultaat meegenomen.
Interne Kennung: PPP0SQ-208/5283/2025/017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/017_1
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente