77523-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Świadczenie i koordynacja specjalistycznych usług dla uczestników projektu „Wielkopolskie telecentrum opieki"_2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie i koordynacja specjalistycznych usług dla uczestników projektu „Wielkopolskie telecentrum opieki"_2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Świadczenie i koordynacja specjalistycznych usług dla uczestników projektu „Wielkopolskie telecentrum opieki” dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027”- priorytet 6, działanie 06.13 Usługi społeczne i zdrowotne. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Świadczenie i koordynację specjalistycznych usług w formie teleporad, które będą realizowane przy pomocy udostępnionej Wykonawcy przez Zamawiającego Platformy Koordynacyjno-Społecznej, zwanej dalej PKOS (opis założeń merytorycznych Platformy PKOS stanowi załącznik nr 1 do OPZ), w zakresie: a) Psychologa b) Dietetyka c) Gerontologa lub Psychogerontologa d) Psychoseksuologa 2. Forma realizacji świadczenia specjalistycznych usług: 2.1. Świadczenie usług specjalistycznych w formie teleporad, realizowane będzie przy użyciu centrali telefonicznej, po uprzednim uzgodnieniu danych technicznych centrali z Zamawiającym (konieczność integracji z PKOS), potwierdzającej czas wykonywanej pracy specjalistów, z możliwością wydruku comiesięcznych raportów (zawierających dane m.in. specjalistę, datę, godzinę, czas trwania rozmowy, uwagi). Centrala telefoniczna będzie posiadała jeden, wspólny dla wszystkich Specjalistów numer telefonu, który będzie widoczny przy wykonywaniu połączeń. 2.2. Specjaliści będą realizować usługi specjalistyczne w ramach teleporad, które rozliczane będą za faktyczny czas przeprowadzonej teleporady, w oparciu o stawkę wskazaną przez Wykonawcę dla danego specjalisty. W przypadku sekund, czas zaokrąglany będzie do pełnej minuty w górę. Wynagrodzenie za pracę specjalisty będzie rozliczane za minutę, na podstawie czasu udzielonej teleporady. Przykład: teleporada trwa 24 minuty i 34 sekundy, w rozliczeniu podać należy czas teleporady: 25 minut, a wynagrodzenie wynosić będzie: 25 minut razy cena za minutę udzielonej teleporady przez specjalistę. 2.3. Specjaliści będą mieli podgląd do danych kontaktowych uczestników projektu, którzy korzystają z teleporady, możliwość przeglądania danych dotyczących zrealizowanych teleporad oraz będą kontaktować się telefonicznie z użytkownikiem opaski umówionym na teleporadę. 2.4. Wykonawca zobowiązany będzie do comiesięcznego dostarczania kalendarza (dostępny online), w którym przedstawiony zostanie miesięczny harmonogram dostępności specjalistów udzielających teleporad. Zobowiązaniem Wykonawcy będzie przedłożenie kalendarza z harmonogramem na nadchodzący miesiąc nie później niż do 5. dnia bieżącego miesiąca. Kalendarz ten będzie uwzględniał najbliższy pełny miesiąc realizacji usług przez specjalistów oraz precyzyjnie wskazywał terminy i godziny, w których każdy ze specjalistów będzie dostępny do przeprowadzania teleporad. Udostępniony przez Wykonawcę kalendarz musi spełniać wysokie standardy ochrony danych osobowych uczestników projektu, zapewniając pełną poufność tych informacji. 2.5. Koordynator zobowiązany będzie do: • wprowadzania w systemie PKOS terminów dostępnych teleporad, ich aktualizacji oraz danych dotyczących ich realizacji; • koordynowania i monitorowania pracy specjalistów, ze szczególnym uwzględnieniem czasu i liczby świadczonych teleporad; • ustalania comiesięcznych grafików pracy specjalistów: psychologa, dietetyka, gerontologa lub psychogerontologa, psychoseksuologa; teleporady specjalistów świadczone będą w godzinach 8.00-20.00; • elastycznego zarządzania liczbą godzin, przy założeniu, że ich miesięczne minimum wynosić będzie 300 minut, a maksymalna liczba minut w miesiącu nie przekroczy łącznie 6000 dla wszystkich specjalistów; • potwierdzania umówionej teleporady z uczestnikiem projektu; • ustalania z wyznaczonym przedstawicielem Zamawiającego grafiku dostępności specjalistów udzielających teleporad, z miesięcznym wyprzedzeniem. Zobowiązaniem Wykonawcy będzie przedłożenie kalendarza z harmonogramem na nadchodzący miesiąc nie później niż do 5. dnia bieżącego miesiąca; • przedstawiania wygenerowanych comiesięcznych zbiorczych raportów z systemu, z podziałem na specjalistów oraz wskazaniem gminy, z której pochodzi uczestnik projektu, uwzględniających, min.: datę, godzinę, czas trwania rozmowy, uwagi); • organizacji pracy: a) Psychologa, b) Dietetyka, c) Gerontologa lub Psychogerontologa, d) Psychoseksuologa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 738703-2024
Interne Kennung: ROPS.XII.3612.41.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605), zwanej dalej ”ustawą Pzp”. Wartość szacunkowa zamówienia jest równa lub wyższa od progów unijnych określonych na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy on-line działającej pod adresem https://e-propublico.pl (dalej jako: ”Platforma”). Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami oraz Procedura została opisana w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji