775234-2023 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Utrzymanie czystości w budynku Urzędu Miasta Szczecin, jego agendach oraz terenach zewnętrznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w budynku Urzędu Miasta Szczecin, jego agendach oraz terenach zewnętrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w budynku Urzędu Miasta Szczecin, jego agendach oraz terenach zewnętrznych
Interne Kennung: MJOG-ZP.171.14.2023.MG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe sprzątanie w budynku Urzędu Miasta Szczecin i jego agendach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie w budynku Urzędu Miasta Szczecin i jego agendach
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie i utrzymanie terenów zewnętrznych (tereny zielone i utwardzone)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie i utrzymanie terenów zewnętrznych (tereny zielone i utwardzone)
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste