See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podestów samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze - 181/2025/RZ1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa podestów samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do Projektu Umowy.
Interne Kennung: PZP/TD-OJG/09428/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa podestu samojezdnego dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze - 1 szt.
Beschreibung: Dostawa podestu samojezdnego dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do Projektu Umowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa podestu samojezdnego dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze - 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa podestu samojezdnego dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze - 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 3