2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy przedlekarskiej w Zespołach Obiektów Sportowych (ZOS) należących do Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy przedlekarskiej w Zespołach Obiektów Sportowych (ZOS) należących do Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, tj. 1) Zespół Obiektów Sportowych „Koncertowa” przy ul. Koncertowej 4, 2) Zespół Obiektów Sportowych „Aqua Relaks” przy ul. Pod Strzechą 3, 3) Zespół Obiektów Sportowych „Hirszfelda” przy ul. Hirszfelda 11.
Interne Kennung: ZP/PN/05/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001