775319-2025 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół nr 5 w Tychach w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia, w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół nr 5 w Tychach w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia, w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół nr 5 w Tychach w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia, w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych i technicznych” z podziałem na dziewięć części zwanymi dalej zadaniami: Zadanie nr 1 – zakup i dostawa wyposażenia do pracowni: budowlanych, mechanicznej, obróbki ręcznej, narzędziowni oraz instruktażowej; Zadanie nr 2 – zakup i dostawa wyposażenia do pracowni architektury krajobrazu; Zadanie nr 3 – zakup i dostawa wyposażenia do pracowni fryzjerskiej i trychologicznej; Zadanie nr 4 – zakup i dostawa mebli; Zadanie nr 5 – zakup, dostawa i montaż maszyn i urządzeń CNC wraz z oprzyrządowaniem; Zadanie nr 6 – zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni stolarskiej; Zadanie nr 7 – zakup i dostawa robota PLC; Zadanie nr 8 – zakup i dostawa sprzętu multimedialnego z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK); Zadanie nr 9 – zakup i dostawa oprogramowania CAM.
Vorherige Bekanntmachung556501-2025
Interne KennungPZP.271.33.2025.AM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0002
TitelZakup i dostawa wyposażenia do pracowni architektury krajobrazu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia do pracowni architektury krajobrazu, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ.
Interne KennungPZP.271.33.2025.AM_Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121000 Gartenbauerzeugnisse, 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser