775326-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten – ZP/CZD/140/25 Usługa w zakresie konserwacyjnych robót sanitarnych związanych z utrzymaniem w bieżącej sprawności technicznej budynków IPCZD znajdujących się w Warszawie przy Al. Dzieci Polskich 20
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/CZD/140/25 Usługa w zakresie konserwacyjnych robót sanitarnych związanych z utrzymaniem w bieżącej sprawności technicznej budynków IPCZD znajdujących się w Warszawie przy Al. Dzieci Polskich 20
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie konserwacyjnych robót sanitarnych związanych z utrzymaniem w bieżącej sprawności technicznej budynków IPCZD znajdujących się w Warszawie przy Al. Dzieci Polskich 20. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1, 2 i 5 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych Powody niedokonania podziału na części: Dla prawidłowości realizowania przedmiotu zamówienia, tj. konserwacji i napraw urządzeń i instalacji sanitarnych nie jest możliwy podział na części. Nie ma możliwości oddzielenia usługi konserwacyjnej od usługi napraw, gdyż jedna usługa wynika z drugiej. Łączna realizacja zamówienia zapewnia uczciwą konkurencję i dostęp do zamówienia małym i średnim przedsiębiorcom. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia. Szczegółowe wymagania dotyczące rodzaju czynności, sposobu weryfikacji, kontroli wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy - zgodnie z § 10 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 5. Zamawiający wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp, ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp Zamawiający odrzuci ofertę, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej. Szczegółowe zapisy dotyczące wizji zawarto w SWZ. W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał żadnych wyjaśnień i odpowiadał na pytania, wszelkie pytania należy kierować do Zamawiającego w trybie art. 135 ustawy Pzp.
Interne KennungZP/CZD/140/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa w zakresie konserwacyjnych robót sanitarnych związanych z utrzymaniem w bieżącej sprawności technicznej budynków IPCZD znajdujących się w Warszawie przy Al. Dzieci Polskich 20
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie konserwacyjnych robót sanitarnych związanych z utrzymaniem w bieżącej sprawności technicznej budynków IPCZD znajdujących się w Warszawie przy Al. Dzieci Polskich 20. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1, 2 i 5 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia. Szczegółowe wymagania dotyczące rodzaju czynności, sposobu weryfikacji, kontroli wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy - zgodnie z § 10 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 4. Zamawiający wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp, ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp Zamawiający odrzuci ofertę, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej. Szczegółowe zapisy dotyczące wizji zawarto w SWZ. W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał żadnych wyjaśnień i odpowiadał na pytania, wszelkie pytania należy kierować do Zamawiającego w trybie art. 135 ustawy Pzp.