775377-2023 - Wettbewerb
Polen – Kühl- und Lüftungseinrichtungen – Dostawa instalacji do odzysku ciepła
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa instalacji do odzysku ciepła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa instalacji do odzysku ciepła wraz z montażem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, w tym opis techniczny oraz rysunki WM.01 – WM.03.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z zasadami określonymi w Szczegółowych wytycznych dotyczących stosowania Artykułu 8.15 ust. 2 Regulacji w sprawie wdrażania Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) na lata 2014-2021 oraz Regulacji w sprawie wdrażania Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 tj. ze stosowaniem wybranych, wskazanych tam artykułów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2020 z późniejszymi zmianami, zwaną „Ustawą”) dla zamówień o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Prawo zamówień publicznych ma zastosowanie tylko w zakresie wskazanym w pkt 5. tego dokumentu. Zamawiający zastrzega, iż najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zasady składania dokumentów w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub korzystających z zasobów podmiotu trzeciego określa dokumentacja zamówienia (SWZ). Dokumentacja zamówienia (SWZ) określa również podstawy wykluczenia z postępowania oraz dokumenty wymagane do złożenia w postępowaniu. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: -brak-