775383-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Přístavba Centra porodní asistence FN - Ostrava - zpracování PD
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístavba Centra porodní asistence FN - Ostrava - zpracování PD
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je kompletní provedení technické a projekční přípravy určené pro realizaci stavební akce nazvané „Přístavba Centra porodní asistence FN Ostrava – zpracování PD“ dle Studie zpracované subjektem Ing. arch. Jan Zelinka, nezávislý architekt ČKA 04051, Bílovecká 1277/102a, 747 06 Opava, IČ: 4763269, (viz příloha č. 1A ZD). Dále viz ZD.
Interne KennungOŘN-38/24
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD.