See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 1 zamówienia -PTG 50/1000 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 1
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 2 zamówienia - 11/13 o mocy 11 kW - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr2
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 zamówienia - KB-250 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 3 zamówienia - Ślimakowa 1:125 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 3
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 4 zamówienia - Ślimakowa 1:50 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 4
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 5 zamówienia - Pioma PD250 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 5
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 7 zamówienia - KB-109M - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 7
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 8 zamówienia - Gwarek 1000 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 8
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 9 zamówienia - Gwarek 1000B - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 9
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 10 zamówienia - 2K-325(KWDN-325) - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 10
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 11 zamówienia - 2K-400 (KWDN 400) - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 11
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 12 zamówienia - 2K-500 (KWDN 500) - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 12
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 13 zamówienia - 2K-650(KWDN-650) - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 13
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 14 zamówienia - 2K-800 (KWDN 800) - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 14
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 15 zamówienia - M-3KA-400 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 15
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 16 zamówienia - 2RD-500 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 16
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 18 zamówienia - Przekładnia typu 3SW-500F - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 18
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 17 zamówienia - ARK 90/200 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 17
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 19 zamówienia - Przekładnia typu 3SW-450N-S1 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 19
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 20 zamówienia - KUMERA RFM-3160H1-12.5-LA-55F350-E7 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 20
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 21 zamówienia - KUMERA RFM-3180H1-12.5-RA-55F350-E3 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 21
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 22 zamówienia -SBH-H-355-3-DS.-25-CC-L1-Ex/A1791 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 22
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 23 zamówienia -SMBH-H-425-3 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 23
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 24 zamówienia -KB-315 - Usługi remontów przekładni do przenośników taśmowych odstawy pomocniczej dla potrzeb TAURON Wydobycie S.A.
Interne Kennung: PZP/TWD/05955/2023/241/P/JT cz. nr 24