2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kleinschalig Rioolwerk gemeente Simpelveld
Beschreibung: De gemeente Simpelveld is voornemens het werk “Kleinschalig rioolwerk” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Beste Prijs Kwaliteit Verhouding” Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Vervangen en/of nieuwe huis- en kolken aansluitingen - Opmetselen blinde putten en vervangen putdeksels - Onderzoek probleemlocaties met schuifcamera/tracer - Storingsdienst - Uitvoeren van calamiteiten en onderhoudswerkzaamheden op afroep ook na werktijden, dit in overleg met de buitendienst - Verstoppingen verhelpen ook na werktijden - Nadere uitleg over uitgangspunten, werkwijze en kostenverdeling zie bijlage 3 van het bestek
Interne Kennung: SIM131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het werk wordt aanbesteed conform het ARW door middel van een Europese Openbare procedure, conform hoofdstuk 2 van het ARW2016.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 gehele werk
Beschreibung: 1 gehele werk zie hoofdopdracht en leidraad en bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging mogelijk