2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa macierzy w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach projektu pn.: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż oraz uruchomienie macierzy. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na trzy części: Część 1 – Macierz blokowa zgodnie z zapisami załącznika nr 2a do SWZ – Specyfikacja techniczna. Część 2 – Macierz plikowa klasy enterprise zgodnie z zapisami załącznika nr 2b do SWZ – Specyfikacja techniczna. Część 3 – Macierz do bezpiecznego utrzymywania odmiejscowionych kopii zapasowych zgodnie z zapisami załącznika nr 2c do SWZ – Specyfikacja techniczna. Zamawiający w ramach każdej części wymaga przeprowadzenia szkolenia dla 4 administratorów Zamawiającego z zakresu obsługi sprzętu, konfiguracji zarządzania zainstalowanymi urządzeniami i oprogramowaniem. Szkolenie odbędzie się siedzibie Zamawiającego po uruchomieniu dostarczonego urządzenia w ilości nie mniejszej niż 6 godzin zegarowych dla każdej części zamówienia. Zamawiający wymaga 42 miesięcznego okresu gwarancji producenta w zakresie sprzętu i oprogramowania, obejmującej wsparcie techniczne w trybie: a) 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, b) realizowane przez zespół inżynierów producenta w języku polskim lub angielskim, c) dostępne przez ogólnopolski numer telefonu, e-mail, stronę internetową (w tym czat), d) świadczone zdalnie (dot. wsparcia technicznego) oraz w miejscu instalacji sprzętu (lokalizacja wskazana przez Zamawiającego na terenie Polski), e) obejmujące bezpłatną dostawę i wymianę uszkodzonych komponentów w terminie do końca następnego dnia roboczego, f) zapewniające dostęp do bezpłatnych aktualizacji i poprawek oprogramowania, g) podłączenie do centrum serwisowego producenta, w celu zdalnego monitorowania poprawności funkcjonowania urządzenia, h) zgłaszanie usterek w centralnym systemie serwisowym producenta. Zamawiający wymaga, aby istniała możliwość przedłużenia gwarancji do minimum 60 miesięcy od daty zakupu, w dowolnym momencie trwania gwarancji podstawowej.
Vorherige Bekanntmachung: 644588-2025
Interne Kennung: DZP/PN/69/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ; 2) Specyfikacja techniczna – załącznik nr 2a-c do SWZ w zakresie części do której Wykonawca składa ofertę; 3) Przedmiotowe środki dowodowe określone w rozdziale IV SWZ w zakresie części do której Wykonawca składa ofertę, tj. Część 1: a) Certyfikat ISO 9001 lub równoważny, potwierdzający że producent oferowanej macierzy działa zgodnie z systemem zarządzania jakością w zakresie produkcji sprzętu IT. b) Certyfikat ISO 14001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanej macierzy działa zgodnie z systemem zarządzania środowiskowego w zakresie produkcji sprzętu IT. c) Certyfikat ISO 50001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanej macierzy stosuje politykę zarządzania energią zgodną z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej. d) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące zgodności oferowanego sprzętu oraz sposobu realizacji zamówienia z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”) – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 13 do SWZ. e) Oświadczenia potwierdzające spełnienie opcjonalnych parametrów technicznych oferowanych macierzy w kryterium oceny ofert – „PARAMETRY TECHNICZNE”, wskazane w załączniku nr 2a do SWZ. Część 2: a) Podręcznik administratora dla oferowanego systemu w języku polskim lub angielskim w formacie plików PDF. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca wskaże w załączonych dokumentach potwierdzenie spełniania oferowanych funkcjonalności i możliwości ich rozbudowy. b) Certyfikat ISO 9001 lub równoważny, potwierdzający że producent oferowanej macierzy działa zgodnie z systemem zarządzania jakością w zakresie produkcji sprzętu IT. c) Certyfikat ISO 14001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanej macierzy działa zgodnie z systemem zarządzania środowiskowego w zakresie produkcji sprzętu IT. d) Certyfikat ISO 50001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanej macierzy stosuje politykę zarządzania energią zgodną z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej. e) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące zgodności oferowanego sprzętu oraz sposobu realizacji zamówienia z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”) – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 13 do SWZ. f) Oświadczenia potwierdzające spełnienie opcjonalnych parametrów technicznych oferowanych macierzy w kryterium oceny ofert – „PARAMETRY TECHNICZNE”, wskazane w załączniku nr 2b do SWZ. Część 3: a) Podręcznik administratora dla oferowanego systemu w języku polskim lub angielskim w formacie plików PDF. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca wskaże w załączonych dokumentach potwierdzenie spełniania wymaganej funkcjonalności. b) Certyfikat ISO 9001 lub równoważny, potwierdzający że producent oferowanej macierzy działa zgodnie z systemem zarządzania jakością w zakresie produkcji sprzętu IT. c) Certyfikat ISO 14001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanej macierzy działa zgodnie z systemem zarządzania środowiskowego w zakresie produkcji sprzętu IT. d) Certyfikat ISO 50001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanej macierzy stosuje politykę zarządzania energią zgodną z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej. e) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące zgodności oferowanego sprzętu oraz sposobu realizacji zamówienia z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”) – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 13 do SWZ. f) Oświadczenia potwierdzające spełnienie opcjonalnych parametrów technicznych oferowanych macierzy w kryterium oceny ofert – „PARAMETRY TECHNICZNE”, wskazane w załączniku nr 2c do SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzające brak podstaw wykluczenia i/lub spełniania warunków udziału w postępowaniu aktualnego na dzień składania ofert – w zakresie określonym w niniejszym postępowaniu; Oświadczenie, należy złożyć na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej skrócie: JEDZ) stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ (formularz JEDZ); 5) Oświadczenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 poz. 507) oraz nie podlega zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 48822000 Computerserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Macierz blokowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy blokowej zgodnie z zapisami załącznika nr 2a do SWZ – Specyfikacja techniczna.
Interne Kennung: Część 1 - DZP/PN/69/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 48822000 Computerserver
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Macierz plikowa klasy enterprise
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy plikowej klasy enterprise zgodnie z zapisami załącznika nr 2b do SWZ – Specyfikacja techniczna.
Interne Kennung: Część 2 - DZP/PN/69/2025
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Macierz do bezpiecznego utrzymywania odmiejscowionych kopii zapasowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy do bezpiecznego utrzymywania odmiejscowionych kopii zapasowych zgodnie z zapisami załącznika nr 2c do SWZ – Specyfikacja techniczna.
Interne Kennung: Część 3 - DZP/PN/69/2025
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)