2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych których Organizatorem jest Gmina Miasto i Gmina Radzyń Chełmiński.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych których Organizatorem jest Miasto i Gmina Radzyń Chełmiński.
Interne Kennung: ROŚ.7243.21.2025.KS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)