See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia są dostawy modułów fotowoltaicznych oraz falowników.
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia obejmuje dostawy fabrycznie nowych paneli fotowoltaicznych oraz falowników przez okres 48 miesięcy, w ramach umowy ramowej. Dostawy urządzeń realizowane będą na podstawie zamówień wykonawczych do wskazanych przez Zamawiającego inwestycji (farmy fotowoltaiczne w budowie), na terenie całej Polski. Maksymalny wolumen zamówienia nie przekroczy wartości 532,6 MW mocy dla wszystkich planowanych instalacji fotowoltaicznych, dla których będą realizowane dostawy modułów fotowoltaicznych i falowników na podstawie umowy ramowej.
Interne Kennung: OFZ.OKN-R.PW.2100.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: „Zawarcie umowy ramowej na dostawę modułów fotowoltaicznych”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych modułów fotowoltaicznych, tzn. muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż 12 miesięcy przed terminem dostawy, odpowiedniego rodzaju i jakości, odpowiadać wymogom określonym w opisie przedmiotu zamówienia, postanowieniach Umowy ramowej i Umowy wykonawczej, a także w przepisach obowiązującego prawa i posiadać wymagane przepisami prawa certyfikaty, aprobaty techniczne, atesty i dopuszczenia do stosowania w Polsce. Dostawa urządzeń realizowana będzie w oparciu o zawartą na okres 48 miesięcy umowę ramową, na podstawie zleceń i umów wykonawczych do wskazanych na terenie całej Polski lokalizacji (budowanych instalacji fotowoltaicznych). Maksymalny wolumen zamówienia wynosi 532,6 MW. Minimalna wielkość instalacji fotowoltaicznej, dla której Zamawiający będzie realizował zamówienie wykonawcze na dostawę modułów fotowoltaicznych wynosi 3,03 MW. Tym samym Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie przewiduje ograniczenia w zakresie maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Wykonawca może złożyć ofertę odpowiednio na jedną albo obie Części przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: OFZ.OKN-R.PW.2100.1.2025 Część I: „Zawarcie umowy ramowej na dostawę modułów fotowoltaicznych”
Menge: 532,6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część II: „Zawarcie umowy ramowej na dostawę falowników”.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych falowników, tzn. muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż 12 miesięcy przed terminem dostawy, odpowiedniego rodzaju i jakości, odpowiadać wymogom określonym w opisie przedmiotu zamówienia, postanowieniach Umowy ramowej i Umowy wykonawczej, a także w przepisach obowiązującego prawa i posiadać wymagane przepisami prawa certyfikaty, aprobaty techniczne, atesty i dopuszczenia do stosowania w Polsce. Dostawa urządzeń realizowana będzie w oparciu o zawartą na okres 48 miesięcy umowę ramową, na podstawie zleceń i umów wykonawczych do wskazanych na terenie całej Polski lokalizacji (budowanych instalacji fotowoltaicznych). Maksymalny wolumen zamówienia nie przekroczy wartości 532,6 MW. Minimalna wielkość instalacji fotowoltaicznej, dla której Zamawiający będzie realizował zamówienie wykonawcze na dostawę falowników wynosi 3,03 MW. Tym samym Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie przewiduje ograniczenia w zakresie maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Wykonawca może złożyć ofertę odpowiednio na jedną albo obie Części przedmiotu zamówienia.