775570-2023 - Ergebnis
Niederlande – Metallwaren – Gereedschapskist
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gereedschapskist
Beschreibung: Betreft het tijdig leveren van de (gevulde) Gereedschapskisten voor de studenten op specificaties en voorwaarden van het HMC voor de HMC locaties Rotterdam en Amsterdam. €215.000 per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44316400 Metallwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512100 Meißel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug, 44512000 Diverses Handwerkzeug
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. De verwachte ingangsdatum van de Overeenkomst is 01-12-2023 en eindigt van rechtswege op 30-11-2025, zonder verlenging. Opdrachtgever heeft eenzijdig de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met maximaal twee (2) keer twee (2) jaar.