See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja tomografu komputerowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i instalacja tomografu komputerowego, objętego wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych, realizowanego przez SP ZOZ w Człuchowie w projekcie pn.: „Nowoczesna diagnostyka kardiologiczna w Szpitalu Powiatowym w Człuchowie - zakup tomografu komputerowego dla pacjentów ambulatoryjnych i stacjonarnych.”, według opisu przedmiotu zamówienia, szczegółowo w formularzu wymagań technicznych aparatu – załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
5. Los
Los: LOT-0001