775615-2023 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Utrzymanie czystości w budynkach Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Sądu Rejonowego w Miliczu, Sądu Rejonowego w Strzelinie oraz Sądu Rejonowego w Wołowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w budynkach Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Sądu Rejonowego w Miliczu, Sądu Rejonowego w Strzelinie oraz Sądu Rejonowego w Wołowie.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania budynków czterech sądów: Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Sądu Rejonowego w Wołowie, Sądu Rejonowego w Strzelinie oraz Sądu Rejonowego w Miliczu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany odrębnie dla każdego z sądów. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach nr 1A, 1B, 1C oraz 1D do SWZ odpowiadających czterem częściom zamówienia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Całe zamówienie zostało podzielone na cztery części: a) cz.1–usługa sprzątania budynków Sądu Okręgowego we Wrocławiu, b) cz.2–usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Wołowie, c) cz.3–usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Strzelinie, d) cz.4–usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Miliczu. 3. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń: a) Sąd Okręgowy we Wrocławiu–16 227,92 m² b) Sąd Rejonowy w Wołowie–2 224,85 m² c) Sąd Rejonowy w Strzelinie–1 413,68 m² d) Sąd Rejonowy w Miliczu-1 009,62 m²
Interne Kennung: DG.2502-7/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania budynków Sądu Okręgowego we Wrocławiu.
Beschreibung: Przedmiotem pierwszej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń wynosi 16 227,92 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4A do SWZ.
Interne Kennung: część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Wołowie.
Beschreibung: Przedmiotem drugiej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Wołowie. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń Sądu Rejonowego w Wołowie wynosi 2 224,85 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4B do SWZ.
Interne Kennung: część II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Strzelinie
Beschreibung: Przedmiotem trzeciej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Strzelinie. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń Sądu Rejonowego w Strzelinie wynosi 1 413,68 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1C do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4C do SWZ.
Interne Kennung: część III
Los: LOT-0004
Titel: Usługa sprzątąnia budynków Sądu Rejonowego w Miliczu
Beschreibung: Przedmiotem czwartej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Miliczu. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń wynosi 1 009,62 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1D do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4D do SWZ.
Interne Kennung: część IV