See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Modernizacja laboratoriów naukowo-dydaktycznych Politechniki Morskiej w Szczecinie”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Modernizacja laboratoriów naukowo-dydaktycznych Politechniki Morskiej w Szczecinie”. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki A-E. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 1 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny Zadanie nr 2 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny Zadanie nr 3 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 1 – zestawy komputerowe Zadanie nr 2 – komputer stacjonarny (stacja robocza), monitor Zadanie nr 3 – komputer stacjonarny (stacja robocza), monitor. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Vorherige Bekanntmachung: 597429-2025
Interne Kennung: AZ.262.37.2025.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – zestawy komputerowe
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Modernizacja laboratoriów naukowo-dydaktycznych Politechniki Morskiej w Szczecinie”. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki A-B. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 1 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny. 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 1 – zestawy komputerowe. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – komputer stacjonarny (stacja robocza), monitor
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Modernizacja laboratoriów naukowo-dydaktycznych Politechniki Morskiej w Szczecinie”. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki C-D. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 2 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny. 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 2 – komputer stacjonarny (stacja robocza), monitor. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – komputer stacjonarny (stacja robocza), monitor
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Modernizacja laboratoriów naukowo-dydaktycznych Politechniki Morskiej w Szczecinie”. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki D-E. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 3 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny. 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 3 – komputer stacjonarny (stacja robocza), monitor. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.