775684-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Dostawa szyb bezpiecznych płaskich i giętych do tramwajów typu 105N i pochodne, 105N2k/2000, 112N, 116N i pochodnych, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N (8 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa szyb bezpiecznych płaskich i giętych do tramwajów typu 105N i pochodne, 105N2k/2000, 112N, 116N i pochodnych, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N (8 części)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa szyb bezpiecznych płaskich i giętych do tramwajów typu 105N i pochodne, 105N2k/2000, 112N, 116N i pochodnych, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N (8 części) w tym: 1) część nr 1: dostawa szyb hartowanych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodne, 120N, 123N, 128N i 134N; 2) część nr 2: dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N ; 3) część nr 3: dostawa szyb czołowych i tylnych, czołowych i tylnych bocznych, drzwi oraz okien i szyb wiatrołapu, do tramwajów typu 120N i 120Na; 4) część nr 4 dostawa szyb przednich i tylnych oraz wygrodzenia kabiny do tramwajów typu 120N, 134N i 128N; 5) część nr 5: dostawa szyb przednich i tylnych, przednich i tylnych bocznych oraz drzwi do tramwajów typu 116Na, 116Na/1, 105N2k/2000 oraz 123N; 6) część nr 6 dostawa okien przesuwnych i zespołów okien do tramwajów typu 116Na; 7) część nr 7: dostawa okien i zespołów okiennych do tramwajów typu 123N; 8) część nr 8: dostawa szyb drzwiowych, szyb stałych oraz okien do tramwajów typu 112N, 120N i 120Na.
Interne KennungDEZ/112/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa dostawa szyb hartowanych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodne, 120N, 123N, 128N i 134N.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 1 jest dostawa szyb hartowanych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodne, 120N, 123N, 128N i 134N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel2. Dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 2 jest dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel3. Dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 3 jest dostawa szyb czołowych i tylnych, czołowych i tylnych bocznych, drzwi oraz okien i szyb wiatrołapu, do tramwajów typu 120N i 120Na, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel4. Dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 4 jest dostawa szyb przednich i tylnych oraz wygrodzenia kabiny do tramwajów typu 120N, 134N i 128N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel5. Dostawa szyb przednich i tylnych, przednich i tylnych bocznych oraz drzwi do tramwajów typu 116Na, 116Na/1, 105N2k/2000 oraz 123N.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 5 jest dostawa szyb przednich i tylnych, przednich i tylnych bocznych oraz drzwi do tramwajów typu 116Na, 116Na/1, 105N2k/2000 oraz 123N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titel6. Dostawa okien przesuwnych i zespołów okien do tramwajów typu 116Na.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 6 jest dostawa okien przesuwnych i zespołów okien do tramwajów typu 116Na, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Titel7. Dostawa okien i zespołów okiennych do tramwajów typu 123N.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 7 jest dostawa okien i zespołów okiennych do tramwajów typu 123N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
Titel8. Dostawa szyb drzwiowych, szyb stałych oraz okien do tramwajów typu 112N, 120N i 120Na.
BeschreibungPrzedmiotom zamówienia w części 8 jest dostawa szyb drzwiowych, szyb stałych oraz okien do tramwajów typu 112N, 120N i 120Na, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 8