See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de revisie van de hydrostatische reductoren van M6-metro’s
Beschreibung: De MIVB wenst een kaderovereenkomst te sluiten voor de levering en revisie van de reductieassen die momenteel zijn gemonteerd op de hydrostatische CMI-locomotieven nr. 66 t.e.m. 69 (inclusief vervanging van de wielen). Deze raamovereenkomst kan met een of meer marktdeelnemers worden gesloten (max. 1 inschrijver per perceel). De raamovereenkomst biedt geen enkele exclusiviteit aan de opdrachtnemer.
Interne Kennung: 5393
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aankondiging van opdracht betreft een oproep tot kandidaatstellingen. De kandidatuur moet ingediend worden door het overmaken van een dossier zoals beschreven in paragraaf III.1) ‘Voorwaarden voor deelneming’. In een tweede fase, na de evaluatie van de kandidaturen, zullen de geselecteerde kandidaten het bestek ontvangen zodat ze hun offerte kunnen indienen. In het kader van de AVG blijft de kandidaat zelf verantwoordelijk om van zijn klanten of andere betrokken derde partijen de toelatingen te vragen die nodig zijn om de persoonlijke gegevens te mogen gebruiken die in het kader van de onderhavige procedure gevraagd worden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung