775766-2023 - Ergebnis
Niederlande – Tastbildschirme – NU Atlant - Touchscreens en toebehoren
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Atlant - Touchscreens en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 17 Touchscreens en toebehoren voor Stichting Atlant Basisonderwijs. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Vorherige Bekanntmachung: 385778-2021
Interne Kennung: T58149
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
775766-2023 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – NU Atlant - Touchscreens en toebehoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 385778-2021
Interne identificatiecode: T58149
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000