775815-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie ciągłej usługi ochrony fizycznej terenu oraz obiektów szpitalnych (budynki i budowle) w tym również Ośrodka Zdrowia Psychicznego zlokalizowanych w Tarnowie przy ul. Lwowskiej 178 a i 178.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie ciągłej usługi ochrony fizycznej terenu oraz obiektów szpitalnych (budynki i budowle) w tym również Ośrodka Zdrowia Psychicznego zlokalizowanych w Tarnowie przy ul. Lwowskiej 178 a i 178.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie ciągłej usługi ochrony fizycznej terenu oraz obiektów szpitalnych (budynki i budowle) w tym również Ośrodka Zdrowia Psychicznego zlokalizowanych w Tarnowie przy ul. Lwowskiej 178 a i 178.
Vorherige Bekanntmachung507726-2025
Interne KennungZP 66/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
Titelświadczenie ciągłej usługi ochrony fizycznej terenu oraz obiektów szpitalnych (budynki i budowle) w tym również Ośrodka Zdrowia Psychicznego zlokalizowanych w Tarnowie przy ul. Lwowskiej 178 a i 178.
BeschreibungOchrona, o której mowa wyżej realizowana będzie całodobowo przez 4 pracowników na zmianie, w składzie 3 mężczyzn i 1 kobieta. Pracownicy, którzy będą uczestniczyć w wykonywaniu usługi ochrony winni: 1) być zatrudnieni w firmie Wykonawcy na podstawie umowy o pracę. 2) posiadać wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 o ochronie osób i mienia. Wykonawcy przed sporządzeniem swoich ofert mogą dokonać wizji lokalnej obiektów stanowiących teren wykonania usługi, o której mowa wyżej w celu dokonania oceny oraz uzyskania informacji dla potrzeb zamówienia. W celu ustalenia terminu wizji proszę o kontakt: P. Wioletta Pierzchała tel. 14 631 52 02 jednak nie później niż na dwa dni przed terminem otwarcia ofert. Wizja lokalna na koszt Wykonawcy. Wizja lokalna jest zalecana, nie wymagana.
Interne KennungZP 66/2025/1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 414 ustęp 1 ustawy Pzp. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wartości realizowanej przez Wykonawcę umowy a tym samym wydłużenia terminu jej realizacji (Prawo Opcji) poprzez zwiększenie wartości umowy do +25 % wartości netto umowy pierwotnej zawartej z Wykonawcą. Prawo opcji może być realizowane po okresie obowiązywania umowy lub w ramach przedłużenia umowy aneksem. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży pisemne oświadczenie (lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) o skorzystaniu z niej, na co najmniej 5 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy