See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Ropczycach. Numer postępowania: ZP/100/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Ropczycach.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Ropczycach.