2. Verfahren
Verfahren
Titel: HRM - systeem en salarisadministratie
Beschreibung: Doel van onderhavige aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één dienstverlener voor de levering, implementatie en het beheer van een HRM-systeem inclusief het beheren en uitvoeren van de salarisadministratie. De overeenkomst die wordt gesloten met de winnende partij is een overheidsopdracht in de zin van de Aanbestedingswet 2012.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000