2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na zabezpečení dodávek spotřebního zdravotnického materiálu (SZM) a léčivých přípravků
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek (dále jen „VZ“) na dodávky SZM a léčivých přípravků.
Vorherige Bekanntmachung: 27659-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Cílem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek (dále jen „VZ“) na dodávky SZM a léčivých přípravků.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie I. - Dodávky SZM
Beschreibung: Dodávky SZM prostřednictvím DNS dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Kategorie I. - Dodávky SZM
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial