2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž vybavení pro CNC centrum a svářečskou školu v SOU Nové Strašecí – opakování
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Kupní smlouvy na nákup a dodávku 1 ks CNC soustruhu, 1 ks CNC frézky, 1 ks řezacího stroje plazma, 6 k svářecích zdrojů invertorových pro CO2, 12 ks svářecích stolů s polohovadlem, 6 ks autogenních souprav GCE, 2 ks brousicích stolů, 1 ks kompresoru + vysoušeče a 6 ks dílenských stolů se svěráky. Součástí plnění je i dodávka příslušenství (nástrojů, přípravků) nutného k zajištění výroby a výuky; dále doprava, instalace, zprovoznění strojů a zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: P25V00001356
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42612000 Bearbeitungszentrum, 42638000 Bearbeitungszentrum zum Bearbeiten von Metallen, 42000000 Industrielle Maschinen, 39151200 Werkbänke, 42662000 Schweißvorrichtungen, 42123000 Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v tomto zadávacím řízení žádnou změnu závazku ze smlouvy nevyhradil.