2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid v prostorách centrály SFŽP ČR na období 2026-2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění běžných pravidelných úklidových prací, dodávání spotřebního hygienického materiálu a provádění ostatních činností (chemické strojní čištění kobercových ploch nebo mimořádné úklidy) souvisejících s úklidem v prostorách centrálního pracoviště SFŽP ČR.
Interne Kennung: 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklid v prostorách centrály SFŽP ČR na období 2026-2028Úklid v prostorách centrály SFŽP ČR na období 2026-2028
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, a sice právo prodloužit dobu trvání smlouvy o nezbytnou dobu v případě, že bude třeba zajistit navazující plnění dle této smlouvy, a zároveň nebude vyčerpána částka uvedená v čl. 1.3.1 ZD. V takovém případě uzavře zadavatel s dodavatelem dodatek ke smlouvě na dobu určitou do okamžiku uzavření navazující smlouvy na předmět plnění veřejné zakázky, a to nejpozději 10 pracovních dnů před jejím ukončením. V případě ukončení smlouvy před uplynutím doby plnění veřejné zakázky dle čl. 1.3.1ZD si zadavatel vyhrazuje možnost nahradit vybraného dodavatele jiným dodavatelem, a to konkrétně dalším v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení. S tímto dodavatelem bude uzavřena smlouva pouze v případě, že i v této době bude dodavatel splňovat veškeré stanovené zadávací podmínky, včetně požadavků na kvalifikaci. Pokud dodavatel, který se umístil další v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, neposkytne zadavateli součinnost k uzavření smlouvy či nesplní veškeré stanovené zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel možnost oslovit dalšího dodavatele v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, a možnost tento postup opakovat až do vyčerpání všech dodavatelů v pořadí.