775931-2025 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Stary Sącz w roku 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Stary Sącz w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu gminy Stary Sącz. 2. Zamówienie podzielone jest na trzy następujące części: CZĘŚĆ 1: Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, CZĘŚĆ 2: Odbiór i zagospodarowanie bioodpadów, CZĘŚĆ 3: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tzn. wykonawca może złożyć ofertą na jedną, dwie lub wszystkie części zamówienia wskazane w pkt 2. Dalszy podział zamówienia nie jest dopuszczalny. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ (w szczególności załączniki nr 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 3.1 oraz 3.2). 5. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ (odpowiednio dla danej części zamówienia). 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamówienia realizowane będzie na zasadach analogicznych jak przewidziane w dotychczasowej umowie. Wartość zamówień, o których mowa w zdaniu pierwszym nie przekroczy 4 106 195,00 zł netto łącznie dla wszystkich części.
Vorherige Bekanntmachung: 619010-2025
Interne Kennung: FR.271.1.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z terenu nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdując się domki letniskowe i inne wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz nieruchomości niezamieszkałych wskazanych w załączniku nr 3.1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie również do odbioru i zagospodarowania odpadów w sytuacjach awaryjnych. Za sytuację awaryjną Zamawiający uznaje taką sytuację, której nie mógł przewidzieć, np. pożar, podrzucenie odpadów na teren gminy, powódź, itp. W sytuacji zaistnienia takiego przypadku Zamawiający powiadomi Wykonawcę o konieczności odbioru odpadów z miejsca wystąpienia sytuacji awaryjnej. Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia odpadów w terminie do dwóch dni roboczych liczonych od momentu zgłoszenia konieczności realizacji dodatkowego odbioru przesłanego Wykonawcy przez Zamawiającego, chyba że w tym zgłoszeniu ustalono termin późniejszy. W ramach ww. zgłoszenia Zamawiający może zażądać od Wykonawcy podstawienia kontenerów na odpady. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji do trzech akcji awaryjnego odbioru odpadów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.0, 2.1, 3. 1 oraz 3.2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ (odpowiedni dla części 1 zamówienia).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: Odbiór i zagospodarowanie bioodpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu bioodpadów obejmujących odpady z ogrodów (kod 20 02 01) oraz pozostałych odpadów ulegających biodegradacji, w tym odpadów kuchennych (kod 20 01 08) z terenu nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdując się domki letniskowe i inne wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz PSZOK. 2. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni worki o poj. 120 l do selektywnej zbiórki bioodpadów, wykonane z folii półprzeźroczystej, o dużej wytrzymałości na rozrywanie, w kolorze brązowym z oznaczeniem „BIO” - Szacunkowa ilość worków: 140 000 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.0, 2.2, 3.1 oraz 3.2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ (odpowiedni dla części 2 zamówienia).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu następujących rodzajów odpadów: a) odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny w pojemnikach lub workach, obejmujących: i. szkło (kod 20 01 02, 15 01 07), ii. papier i tektura (kod 20 01 01, 15 01 01), iii. opakowania z tworzyw sztucznych (kod 20 01 39, 15 01 02), iv. metal (kod 15 01 04, 20 01 40), v. opakowania wielomateriałowe (kod 15 01 05) oraz zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06), z zastrzeżeniem, że odpady wymienione w ppkt iii., iv. oraz v. mogą być zbierane łącznie w jednym pojemniku lub worku; b) popiołów z palenisk indywidualnych (domowych) gromadzonych selektywnie w pojemnikach lub workach (kod 20 01 99); c) odpadów wielkogabarytowych (kod 20 03 07); d) zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (kod 20 01 35*, 20 01 36); e) zużytych opon (kod 16 01 03); f) odpadów pochodzących z robót budowlanych i remontowych (kod: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80, 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 03 80, 17 04 07, 1 706 04, 17 08 02, 17 09 04, 20 03 99); g) przeterminowanych leków (kod 20 01 32); h) odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych w tym chemikalia, zużyte baterie i akumulatory i inne (kod: 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 15*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 27*, 20 01 29*, 20 01 33*); i) odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi (kod 20 01 99); j) odzieży i tekstyliów (kod 20 01 10, 20 01 11). 2. Odpady odbierane będą z terenu nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdując się domki letniskowe i inne wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, nieruchomości niezamieszkałych wskazanych w załączniku nr 3.1 do SWZ oraz PSZOK. 3. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni worki o poj. 120 l do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1.a, wykonane z folii półprzeźroczystej, o dużej wytrzymałości na rozrywanie: w kolorze zielonym z oznaczeniem „SZKŁO” – przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1.a.i - szacunkowa ilość: 150000 szt.; w kolorze niebieskim z oznaczeniem „PAPIER” – przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1.a.ii - szacunkowa ilość: 80000 szt.; w kolorze żółtym z oznaczeniem „METALE i TWORZYWA SZTUCZNE,” – przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1.a.iii-v. - szacunkowa ilość: 320000 szt. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.0, 2.1, 3. 1 oraz 3.2 do SWZ. 5. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ (odpowiedni dla części 3 zamówienia).
Interne Kennung: Część 3