See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości na terenie stadionu ITAKA Arena w Opolu
Beschreibung: 1.Kompleksowe świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych znajdujących się na Stadionie, czyli wykonania wszystkich czynności związanych z szeroko rozumianym pojęciem utrzymania porządku i czystości Stadionu ITAKA Arena przy ul. Leonarda Olejnika 1 w Opolu. 2.Sprzątanie terenu Stadionu ITAKA Arena dotyczyło będzie: 2.1) kompleksowego sprzątania terenu stadionu a) przed meczami, b) w trakcie meczów, c) po meczach - szacunkowa ilości rozgrywek piłkarskich: 15 meczów 2.2) sprzątanie w sytuacji stwierdzonej potrzeby dodatkowego uporządkowania terenu/sprzątanie obiektu stadionu (szacunkowy wymiar czasu pracy: 600 rbg.).
Vorherige Bekanntmachung: 265244-2025
Interne Kennung: U/7/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Kompleksowe świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych znajdujących się na Stadionie, czyli wykonania wszystkich czynności związanych z szeroko rozumianym pojęciem utrzymania porządku i czystości Stadionu ITAKA Arena przy ul. Leonarda Olejnika 1 w Opolu. 2. Sprzątanie terenu Stadionu ITAKA Arena dotyczyło będzie: 2.1) kompleksowego sprzątania terenu stadionu a) przed meczami, b) w trakcie meczów, c) po meczach - szacunkowa ilości rozgrywek piłkarskich: 15 meczów 2.2) sprzątanie w sytuacji stwierdzonej potrzeby dodatkowego uporządkowania terenu/sprzątanie obiektu stadionu (szacunkowy wymiar czasu pracy: 600 rbg.)