See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: V 00825 – Psychiatrická nemocnice v Opavě – kybernetická bezpečnost nemocnice
Beschreibung: Zadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 4 části: 1) Část 1: Analýzy rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti 2) Část 2: Dodávka a implementace infrastruktury pro posílení kybernetické bezpečnosti 3) Část 3: Pořízení a implementace Endpoint protection řešení (EDR) 4) Část 4: Audit kybernetické bezpečnosti Aktuálně je zadávána část 1, 2 a 3. V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1, 2, 3 zakázky, případně více z nich či všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami zadávací dokumentace.
Interne Kennung: V 00825
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Analýzy rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Část 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Pořízení a implementace Endpoint protection řešení (EDR)
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze smlouvy pro část 3 – technická specifikace (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Dodávka a implementace infrastruktury pro posílení kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung