See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Nozdrzec z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Nozdrzec mająca na celu przede wszystkim zwiększenie dostępności oddziałów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Dzięki dostawom stanowiącym przedmiot niniejszego postępowania, oddziały przedszkolne staną się dostępne dla dzieci z niepełnosprawnościami. Zostaną wyposażone w pomoce dydaktyczne, meble oraz dodatki przyjazne, bezpieczne i dostosowane dla dzieci w wieku przedszkolnym, w tym dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi niezbędne do prowadzenia zajęć w ramach podstawy programowej. Oddziały przedszkolne zostaną wyposażone w specjalistyczne pomoce przeznaczone do prowadzenia zajęć w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym logopedycznych – m.in. karty pracy, gry, narzędzia do diagnozy, pakiety pomocy dla dzieci z różnymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zestawy i pomoce sensoryczne, pakiety i programy terapeutyczne. Zamówienie jest podzielone na następujące części: Część I – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Nozdrzcu; Część II – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Hłudnie; Część III – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wesołej; Część IV – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Warze; Część V – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Siedliskach; Część VI – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Izdebkach; Szczegółowy zakres dostaw dla każdej z wyżej wskazanych części objętych niniejszym zamówieniem zawiera się w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Zał. Nr 2.
Interne Kennung: IKŚR.271.2.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39161000 Kindergartenmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Nozdrzcu
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej części postępowania jest dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Nozdrzcu mająca na celu przede wszystkim zwiększenie dostępności oddziałów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Szczegółowy zakres dostaw dla wyżej wskazanej części zamówienia zawiera się w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Zał. Nr 2.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Hłudnie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej części postępowania jest dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Hłudnie mająca na celu przede wszystkim zwiększenie dostępności oddziałów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Szczegółowy zakres dostaw dla wyżej wskazanej części zamówienia zawiera się w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Zał. Nr 2.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wesołej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej części postępowania jest dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wesołej mająca na celu przede wszystkim zwiększenie dostępności oddziałów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Szczegółowy zakres dostaw dla wyżej wskazanej części zamówienia zawiera się w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Zał. Nr 2.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Warze
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej części postępowania jest dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Warze mająca na celu przede wszystkim zwiększenie dostępności oddziałów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Szczegółowy zakres dostaw dla wyżej wskazanej części zamówienia zawiera się w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Zał. Nr 2.
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Siedliskach
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej części postępowania jest dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Siedliskach mająca na celu przede wszystkim zwiększenie dostępności oddziałów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Szczegółowy zakres dostaw dla wyżej wskazanej części zamówienia zawiera się w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Zał. Nr 2.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Izdebkach
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej części postępowania jest dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Izdebkach mająca na celu przede wszystkim zwiększenie dostępności oddziałów dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Szczegółowy zakres dostaw dla wyżej wskazanej części zamówienia zawiera się w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Zał. Nr 2.