See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stad Hasselt - Overeenkomst voor het drukken van stadsmagazines
Beschreibung: Stad Hasselt - Overeenkomst voor het drukken van stadsmagazines
Interne Kennung: PPP0D1-6299/5704/2025-6299
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drukken van De Nieuwe Hasselaar
Beschreibung: PLANON Perceel 1: 2815
Interne Kennung: 2025-6299 1_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Minprijs en kostprijs voor aanpassingen in aantalpagina's en nieten)
Los: LOT-0002
Titel: Drukken van UitInHasselt
Beschreibung: Drukken van UitInHasselt
Interne Kennung: 2025-6299_2
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (optie pagina's)
Los: LOT-0003
Titel: Drukken van Jaaroverzicht
Beschreibung: Drukken van Jaaroverzicht
Interne Kennung: 2025-6299_3
Los: LOT-0004
Titel: Drukken van personeelsblad Aloha
Beschreibung: Drukken van personeelsblad Aloha
Interne Kennung: 2025-6299_4
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0D1-6299/5704/2025-6299
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79820000 Diensten in verband met het drukken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: PLANON Perceel 1: 2815
Interne identificatiecode: 2025-6299 1_1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Drukken van UitInHasselt
Interne identificatiecode: 2025-6299_2
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (optie pagina's)
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Drukken van Jaaroverzicht
Interne identificatiecode: 2025-6299_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2025-6299_4