2. Verfahren
Verfahren
Titel: LT030049 Hoštka, AŠ Malešov – Polepy, VPŠ Hrušovany – rekonstrukce přivaděče
Beschreibung: Předmětem sektorové veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v rekonstrukci přivaděče v obci Hoštka – Malešov, Vrutice a v obci Polepy. Rekonstrukce první části stávajícího vodovodního přivaděče – výtlačného řadu „Z“ z ÚV Malešov na VDJ Zahořany – v úseku od AŠ Malešov za silnici II/240 u Hrušovan. V rámci stavby bude v 3185,5 m trase položeno vodovodní potrubí z tvárné litiny DN 600 v celkové délce 3147 m (budou zachováno potrubí ve dvou v r. 2023 opravených úsecích) převážně v trase stávajícího ocelového potrubí DN 600, s výjimkou podchodu Úštěckého potoka a části trasy na pozemku p. p. č. 447/1, kde se trasa od stávající mírně odchyluje. Křížení potoka bude protlakem ocelové chráničky DN 800 v délce 14,5 m. Pro křížení silnic II/269 a II/240 budou využity stávající ocelové chráničky DN 1000–s ohledem na stáří se předpokládá zasunutí nových chrániček DN 800 v celkové délce 23,8 m. V trase jsou navržena 2 sekční šoupata, vždy s oboustranným odkalením navazujících úseků řadu přes společnou prefabrikovanou kalníkovou šachtu DN 2000 a celkem 6 za/odvzdušňovacích ventilů (v AŠ1 a v 5 prefabrikovaných vzdušníkových šachtách DN 1500). Potrubí odkalovacích řadů bude provedeno z PEHD DN/OD 225 SDR 11 v celkové délce 32,5 m. Strmé úseky budou ukotveny uzamčením navazujících výše položených úseků potrubí. V místě směrových a výškových lomů bude potrubí zajištěno spoji, jištěnými proti rozpojení. S ohledem na tlakové poměry budou uzamčené úseky ve velké části trasy provedeny z trub s dvoukomorovým hrdlem a návarkem. V trase rekonstrukce bude postupně v celkem 5 úsecích položeno potrubí provizorního vodovodu 2x PEHD DN/OD 225 SDR 11. Pod silnicí II/269 bude uloženo v protlaku DN 500 délky 15,7 m.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1