2. Verfahren
Verfahren
Titel: Swiadczenie uslug w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Skrzyszow
Interne Kennung: PPG.7240.24.2023
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Skrzyszów
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Skrzyszów na następujących liniach komunikacyjnych na których będą wykonywane przewozy: a. Linia komunikacyjna: Szynwałd – Skrzyszów – Tarnów; b. Linia komunikacyjna: Łękawica – Skrzyszów – Tarnów; c. Linia komunikacyjna: Pogórska Wola – Ładna – Skrzyszów – Tarnów; d. Linia komunikacyjna: Szynwałd Świniogóra Szkoła – Szynwałd Granica –Tarnów Przewidywana data zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym: grudzień 2024 r. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 24 miesiące. Zmiana informacji: Zgodnie z art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.