2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Compute & Storage 2024-10C - Rectificatie
Beschreibung: In het kader van het dynamisch aankoopsysteem DAS Compute & Storage 2024-10C met het kenmerk CAT-DAS-RO-IUCN23110211 willen we de markt informeren over een belangrijke ontwikkeling. De oorspronkelijk geraamde waarde van € 80.0000.000,- exclusief wordt binnenkort overschreden. Daarom zullen wij een rectificatie uitvoeren op het huidige DAS. Deze rectificatie houdt in dat we de geraamde waarde verhogen met € 117.000.000,- exclusief btw. Daarmee wordt de nieuwe geraamde waarde van het DAS bijgesteld op € 197.000.000,- exclusief btw. We voeren de rectificatie uit om op een rechtmatige wijze de continuïteit van levering en diensten vanuit het DAS te kunnen blijven borgen voor de deelnemers en binnen de kaders van de Aanbestedingswet 2012. In lijn met de aanbestedingsrechtelijke beginselen, in het bijzonder het transparantiebeginsel willen we deze aanpassing tevens aan de markt voorleggen om te toetsen of er eventuele bezwaren bestaan tegen deze ophoging van de geraamde waarde van het DAS. Mocht u bezwaren hebben tegen deze rectificatie, dan verzoeken wij u dit kenbaar te maken middels een bericht via het aanbestedingsplatform CTM. Uw contactpersoon voor deze rectificatie is: Zoë Popovic, Senior Inkoopadviseur. Mocht uw bezwaren onvoldoende beantwoord worden kunt u conform de toelatingsleidraad van het DAS, paragraaf 6.10, een klacht indienen.
Vorherige Bekanntmachung: 664835-2024
Interne Kennung: CAT-DAS-RO-IUCN23110211
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een rectificatie op de geraamde opdrachtwaarde van een Dynamisch aankoopsysteem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren, 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter, 51611100 Hardwareinstallation, 72100000 Hardwareberatung, 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl
5. Los
Los: LOT-0000