776185-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym.
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOgłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym.
BeschreibungPrzewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Grójeckiego, Powiatu Żyrardowskiego, Powiatu Białobrzeskiego, Powiatu Piaseczyńskiego, Powiatu Rawskiego, Powiatu Przysuskiego, Powiatu Radomskiego, Powiatu Kozienickiego i miasta Radomia
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Art der TransportdienstleistungenBusverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich
BeschreibungPrzewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Grójeckiego, Powiatu Żyrardowskiego, Powiatu Białobrzeskiego, Powiatu Piaseczyńskiego, Powiatu Rawskiego, Powiatu Przysuskiego, Powiatu Radomskiego, Powiatu Kozienickiego i Miasta Radomia.