2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering assortiment Lief en Leed attenties
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van bloemen, wenskaarten, cadeaukaarten en artikelen passend als attentie bij vastgestelde/specifieke geefmomenten aan Albeda ten behoeve van medewerkers, studenten, en relaties. De opdrachtnemer richt daartoe een op maat gemaakte webshop in met uitsluitend een door en voor Albeda vastgesteld assortiment. Deze webshop moet inzichtelijk, gebruiksvriendelijk en makkelijk navigeerbaar zijn. Albeda moet categorieën in de webshop kunnen laten uitzetten als deze niet conform Albeda-uitgangspunten zijn. In de webshop moet inzichtelijk zijn welke artikelen vallen onder de noemer “duurzaam”. Deze webshop moet technisch gekoppeld worden aan het AFAS bestelsysteem. Dit is een bestelplatform binnen de ERP- software van AFAS, waarin de interne bestel- en fiattering- en facturatiesprocessen binnen Albeda verlopen. Omvang van de aan te besteden opdracht Het geschatte totale inkoopvolume voor de levering van bloemen, wenskaarten, cadeaukaarten en geschenken bedraagt op basis van historie gemiddeld EUR 100.000,- per jaar incl. BTW. Aan dit geschatte volume kunnen geen rechten worden ontleend. Het is lastig om de toekomstige afname nauwkeurig aan te geven in verband met beleidsontwikkelingen. De uiteindelijke omvang van de opdracht is volledig afhankelijk van de uitvragen door Albeda.
Interne Kennung: 2025-GvD-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht betreft het leveren van bloemen, wenskaarten, cadeaukaarten en artikelen passend als attentie bij vastgestelde/specifieke geefmomenten aan Albeda ten behoeve van medewerkers, studenten, en relaties. De opdrachtnemer richt daartoe een op maat gemaakte webshop in met uitsluitend een door en voor Albeda vastgesteld assortiment. Deze webshop moet inzichtelijk, gebruiksvriendelijk en makkelijk navigeerbaar zijn. Albeda moet categorieën in de webshop kunnen laten uitzetten als deze niet conform Albeda-uitgangspunten zijn
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van Lief & Leed attenties in één (1) perceel
Beschreibung: Albeda heeft ervoor gekozen om de levering van Lief & Leed attenties in één (1) perceel uit te vragen, om daarmee de beheersbaarheid en prijsstelling van de overeenkomst te borgen. Verdeling van percelen over meerdere leveranciers/opdrachtnemers gaat ten koste van de beheersbaarheid van de contractafspraken met de leveranciers en van de interne processen bij Albeda. Albeda is op zoek naar één opdrachtnemer en dus één aanspreekpunt waarmee duidelijke, transparante afspraken worden gemaakt; één opdrachtnemer komt een efficiënte bedrijfsvoering ten goede en versterkt het partnership. Het geschatte totale inkoopvolume voor de levering van bloemen, wenskaarten, cadeaukaarten en geschenken bedraagt op basis van historie gemiddeld EUR 100.000,- per jaar incl. BTW. Aan dit geschatte volume kunnen geen rechten worden ontleend. Het is lastig om de toekomstige afname nauwkeurig aan te geven in verband met beleidsontwikkelingen. De uiteindelijke omvang van de opdracht is volledig afhankelijk van de uitvragen door Albeda.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na aanbesteding wordt de raamovereenkomst met de opdrachtnemer voor bepaalde tijd gesloten. De raamovereenkomst voor de levering van Lief & Leed attenties wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar en loopt dan van rechtswege af.