776239-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Oprava interiéru přednáškového sálu pro Slezskou univerzitu v Opavě – OPF v Karviné
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava interiéru přednáškového sálu pro Slezskou univerzitu v Opavě – OPF v Karviné
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je demontáž posluchárenského sezení ve výukovém sálu, zajištění ochrany podlahy hlavního sálu a balkónu, ochrany samostatných konstrukcí a prvků posluchárenského sezení a položek interiéru posluchárny, montáž celoplošného lešení, částečná demontáž osvětlení, demontáž poškozených prvků podhledů, výroba a montáž nových prvků včetně zpětného osazení svítidel a elektrorevize. Předmět plnění veřejné zakázky rovněž zahrnuje kontrolu stavu stropních kovových závěsů podhledových dílců, jejich „výměn“ a dalších pomocných kovových prvků závěsů podhledu, odvoz a likvidace vybouraných/demontovaných podhledových a jiných dílců podhledu posluchárny, demontáž a odvoz lešení, demontáž ochrany podlahy hlavního sálu a balkónu, ochrany samostatných konstrukcí a prvků posluchárenského sezení a položek interiéru posluchárny, kontrolu stavu podlahových krytin, zpětnou montáž posluchárenského sezení včetně elektrifikace a závěrečný úklid posluchárny a přilehlých prostor nezbytných pro provádění prací. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a v Technické specifikaci a soupisu prací (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45400000 Baufertigstellung, 45421146 Einbau von abgehängten Decken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45400000 Baufertigstellung, 45421146 Einbau von abgehängten Decken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna podle § 100 odst. 3 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů a podle odst. 20.3 dokumentace zadávacího řízení