See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a údržba rentgenových zařízení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků – rentgenových zařízení, k zajištění bezpečného a plynulého provozu těchto zdravotnických prostředků z hlediska funkčnosti, bezpečnosti a dle doporučení výrobce, v rozsahu a způsobem uvedeným v této zadávací dokumentaci a v závazných vzorech smlouvy o provádění pozáručního servisu pro část 1, část 2, část 3, část 4, část 5, část 6 a část 7 veřejné zakázky, které tvoří Přílohu č. 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G a 2H zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P25V00000266
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Servis a údržba přístroje: LUMINOS LOTUS Max
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků – Servis a údržba přístroje: LUMINOS LOTUS Max.
Interne Kennung: P25V00000266-3
Los: LOT-0001
Titel: Servis a údržba přístroje: Ysio Max
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků: Servis a údržba přístroje: Ysio Max.
Interne Kennung: P25V00000266-1
Los: LOT-0007
Titel: Servis a údržba přístroje: FUJIFILM Amulet Innovality
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků – Servis a údržba přístroje: FUJIFILM Amulet Innovality.
Interne Kennung: P25V00000266-7
Los: LOT-0002
Titel: Servis a údržba přístroje: Luminos dRF Max
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků – Servis a údržba přístroje: Luminos dRF Max.
Interne Kennung: P25V00000266-2
Los: LOT-0004
Titel: Servis a údržba přístroje: Ysio Max for general X-ray
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků – Servis a údržba přístroje: Ysio Max for general X-ray.
Interne Kennung: P25V00000266-4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků – Servis a údržba přístroje: C rameno ZIEHM Solo.
Interne Kennung: P25V00000266-5
Los: LOT-0006
Titel: Servis a údržba přístroje: pojízdný rtg přístroj s přímou digitalizací GM 85
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu zdravotnických prostředků – Servis a údržba přístroje: pojízdný rtg přístroj s přímou digitalizací GM 85.
Interne Kennung: P25V00000266-6