776328-2023 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Organizacja przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Barcin zgodnie z ustawą z dnia 16 maja 2019 r. o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych. Sugerowane linie komunikacyjne: Barcin – Piechcin; Piechcin – Piechcin; Barcin – Złotowo Nowe – Barcin; Barcin – Kania – Mamlicz – Barcin; Barcin – Wolice – Barcin; Barcin – Julianowo – Barcin; Barcin – Młodocin – Barcin. o charakterze użyteczności publicznej. (charakter i ilość usług lub określenie potrzeb i wymogów)