2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odvoz a likvidace odpadu v Domově pro seniory Heřmanův Městec 2025 – 2028, opakované zadání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zajištění služeb svozu odpadu pro původce Domov pro seniory Heřmanův Městec v rozsahu dle Projektu, který je přílohou zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 727969-2024
Interne Kennung: Odvoz a likvidace odpadu v Domově pro seniory Heřmanův Městec 2025 – 2028, opakované zadání
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřená řízení v souladu s § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku a dále uvádí podmínky pro tuto změnu a její obsah. Změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je, mimo jiného, pronájem nádob, výsyp nádob a předávání a převzetí odpadu, přičemž rozsah jednotlivých činností bude odpovídat aktuálním potřebám zadavatele. Předmětem vyhrazeného závazku ze smlouvy je právo zadavatele rozsah požadovaných služeb (počet nádob, jejich výsyp a množství předaného odpadu) upravovat dle svých potřeb. Dále je předmětem vyhrazeného závazku možnost upravovat jednotkové ceny v závislosti na změně příslušné sazby daně z přidané hodnoty. Ceny bude možno dále upravit v případě změny výše poplatku za uložení odpadu na skládce dle zákona č. 541/2020 Sb. o odpadech, případně v důsledku změn nákladů na realizaci díla vyvolanou jinou změnou zákonů a nařízení, o inflaci vyhlášenou ČSU nad 1 % vyhlášenou ČSU (například v případě inflace 10 %, bude možno jednotkové ceny navýšit o 9 %). Úprava jednotkových cen o inflaci bude určena dle míry inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, která vyjadřuje procentní změnu průměrné cenové hladiny za 12 posledních měsíců proti průměru 12 předchozích měsíců. Úprava jednotkových cen o inflaci bude možná vždy k 1.1. příslušného kalendářního roku. Jednotkové ceny za separované komodity bude možno po vzájemné dohodě upravovat čtvrtletně, a to vždy dle pohybu ceny komodity na trhu. V souladu s výše uvedeným zadavatel stanovuje možný rozsah služeb nad předpokládané množství (více nádob, výsypů nebo více odpadu nad předpokládané množství, každoroční inflace) jako vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. Tato vyhrazená změna je stanovena na 500 tis. Kč bez DPH a bude automaticky aktivována při prvním překročení rozsahu uvedených služeb, nebo na základě žádosti dodavatele v případě inflace. Dodavatel v nabídce podávané na plnění specifikované v této zadávací dokumentaci uvádí výši nabídkové ceny pouze ve vztahu k těm částem plnění veřejné zakázky, které se netýkají vyhrazené změny závazku.