See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ i FLOTY AMW SINEVIA SP. Z O.O
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i floty AMW Sinevia Sp. z o.o. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, Część I: Ubezpieczenie mienia Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, z włączeniem ryzyk kradzieży z włamaniem i rabunku (AR/KR), ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI), ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii (MB), ubezpieczenie maszyn i pojazdów budowlanych (CPM), ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych (PV), Część II: Ubezpieczenia OC Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem działalności i posiadaniem mienia oraz rozszerzonej odpowiedzialności cywilnej za produkt (OC za produkt).: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony osób i mienia Część III: Ubezpieczenia OC (ARIEL) Ubezpieczenie odpowiedzialności wykonawców lotniska ARIEL Część IV: Ubezpieczenia OC projektanta Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej projektanta Część V Ubezpieczenia floty Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego, ubezpieczenie autocasco z uwzględnieniem ryzyka kradzieży, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, ubezpieczenie assistance – zakres ubezpieczenia wskazany indywidualnie dla każdego pojazdu w załączniku nr 10 Do OPZ – wykaz pojazdów, ubezpieczenie 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a – 1b – 1c – do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załącznikach do SWZ/OPZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp. - 50% wartości dla zamówienia podstawowego dla każdej części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Ubezpieczenie mienia
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, z włączeniem ryzyk kradzieży z włamaniem i rabunku (AR/KR), ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI), ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii (MB), ubezpieczenie maszyn i pojazdów budowlanych (CPM), ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych (PV),
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Ubezpieczenia OC
Beschreibung: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem działalności i posiadaniem mienia oraz rozszerzonej odpowiedzialności cywilnej za produkt (OC za produkt).: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony osób i mienia
Los: LOT-0004
Titel: Część III: Ubezpieczenia OC (ARIEL)
Beschreibung: Ubezpieczenie odpowiedzialności wykonawców lotniska ARIEL
Los: LOT-0007
Titel: Część IV: Ubezpieczenia OC projektanta
Beschreibung: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej projektanta
Los: LOT-0008
Titel: Część V: Ubezpieczenia floty
Beschreibung: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego, ubezpieczenie autocasco z uwzględnieniem ryzyka kradzieży, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, ubezpieczenie assistance – zakres ubezpieczenia wskazany indywidualnie dla każdego pojazdu w załączniku nr 10 Do OPZ – wykaz pojazdów, ubezpieczenie