2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja systemu emisyjno-produkcyjnego Dalet do wersji Galaxy Five
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja systemu emisyjno-produkcyjnego Dalet do wersji Galaxy Five wraz z dostawą infrastruktury towarzyszącej. 2. Szczegółowy OPZ znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. 3. Ze względu na przedmiot zamówienia Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części, ze względu na charakter przedmiotu zamówienia, jego złożoność technologiczną, znaczenie dla ciągłości działania oraz konieczność zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i kompatybilności rozwiązań. Powierzenie całości przedmiotu zamówienia jednemu Wykonawcy zapewnia jednoznaczność odpowiedzialności za efekt końcowy, szczególnie w przypadku problemów technicznych, wydajnościowych czy serwisowych, co w przypadku podziału zamówienia na części znacząco zwiększałoby brak możliwości wyegzekwowania naprawienia błędów i przedłużenie czasu realizacji, co zdecydowanie wpływa na efektywność procesu. Dodatkowo, Wykonawca odpowiedzialny zarówno za dostawę licencji, jak i sprzętu ma możliwość oczekiwanego dopasowania architektury infrastruktury do wymagań systemu Dalet Galaxy Five. Ze względu na powyższe Zamawiający uznał za zasadne niedzielenie przedmiotu zamówienia na części co zapewni spójność wdrożenia, klarowną odpowiedzialność, efektywność realizacyjną i kosztową, a przy wdrożeniu systemu o takiej skali i złożoności, optymalne dopasowanie infrastruktury jest kluczowe dla wydajności i stabilności 5. Kody CPV: 48620000-0 Systemy operacyjne 72514200-3 Usługi rozbudowy systemów komputerowych 48520000-9 Pakiety oprogramowania multimedialnego
Vorherige Bekanntmachung: 671465-2025
Interne Kennung: PRSA-BZP.27.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514200 Anlagenverwaltung für die Computersystementwicklung, 48520000 Multimediasoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aktualizacja systemu emisyjno-produkcyjnego Dalet do wersji Galaxy Five (znak sprawy: PRSA-BZP.27.21.2025)